avrupa

Türkiye’nin önde gelen 56 sağlık hizmeti sunucusu 20-21 mayıs Amsterdam’da

Amsterdam Positillion Otel ve Kongre Merkezi’nde 20 – 21 Mayıs 2022 tarihlerinde, TOBB, DEİK, OHSAD, MÜSİAD Hollanda ve HOTİAD’ın destekleriyle Amsterdam Sağlık Turizmi Fuarı düzenlenecektir.

Etkinlik çerçevesinde Türkiye’nin önde gelen 56 sağlık hizmeti sunucusu Amsterdam’da olacaktır. Hastaneler, diş klinikleri, tüp bebek klinikleri, saç ekim merkezleri, estetik klinikleri ve termal turizm merkezleri’nin yer alacağı fuar kapsamında katılımcı kuruluşların üst düzey yetkilileri ile sağlık sektöründe önemli aktörlerin biraraya gelebileceği networking toplantıları düzenlenecektir. Bu toplantılar, Hollanda’da yerleşik hekimler, sağlık sigortası kuruluşları ve sağlık turizmi acenteleri için ayrı ayrı düzenlenecektir.

Sağlık Turizmi Acenteleri, Hekimler ve Sigorta Şirketleri ile fuar katılımcısı firma yöneticileri arasında düzenlenecek toplantılar vesilesi ile sağlık sektörüne yönelik görüş alışverişi, sağlık sektöründe işbirliklerinin artırılmasına yönelik değerlendirme ve tavsiyeler ile networking imkanlarının ele alınması planlanmaktadır.

Fuar kapsamında ayrıca katılımcı sağlık kuruluşları ile temas ve stant ziyareti imkanı bulunmaktadır.

Fuar ziyaretçisi olarak veya özel nitelikli toplantılara katılımcı olarak ziyaret ücretsizdir.

Bu imkandan faydalanmak için aşağıda kayıtlı internet sitesi üzerinden kayıt formunu doldurmak yeterlidir. Aşağıdaki adresten katılımcı kuruluşları inceleme fırsatı da bulunmaktadır.

ÜCRETSİZ KAYIT İÇİN:
www.amsterdamhealthtourism.com

Leave a Reply