Türkiye

Trendyol’dan ‘Sepette İyilik 23 Nisan Butiği’ Projesi

Trendyol, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel oluşturduğu ‘Sepette İyilik 23 Nisan Butiği’ ile çocuklara faydalı olması için faaliyet göstermekte olan sivil toplum kuruluşlarına destek oluyor.

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında yapılan faaliyetlere bir yenisi daha eklendi.

Trendyol, Türkiye’nin sosyo ekonomik etkinliklerine katkı sağlayan sivil toplum kuruluşlarını Sepette İyilik Hareketi ile destekliyor. Yapılan faaliyetler kapsamında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için ‘Sepette İyilik 23 Nisan Butiği adlı yeni bir projeyle gündeme gelen Trendyol toplum yararına çalışan birçok dernek ve vakıfların ürünlerinin de yer aldığı  satışları E-ticaret platformu üzerinde gerçekleştiriyor. Yapılan satışlar kapsamında elde edilen gelirleri sivil toplum kuruluşlarına aktarmayı hedefleyerek çocukların geleceği adına hizmet ediyor.

Konu üzerine yapılan açıklamalarda ise şu ifadeler yer alıyor: ‘’Sepette İyilik 23 Nisan Butiği’nde 23 sivil toplum kuruluşunun çantadan deftere, kalemden bardağa, su mataralarından aksesuarlara kadar bin 188 adet ürünü yer alıyor. 5 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan ürünlere trendyol.com sitesinden ulaşılabiliyor.’’

Leave a Reply