Türkiye

Togg deneyim merkezi, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor

Togg, İstanbul Zorlu Center ve Ankara Söğütözü’nde açtığı kapsamlı deneyim merkezlerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

Togg, İzmir Agora AVM, M1 Adana AVM ve İstanbul Zeytinburnu Yedi Mavi AVM’de yeni deneyim merkezlerini hizmete sundu. Merkezlerde vatandaşlar, Türkiye’nin doğuştan elektrikli ilk akıllı cihazı T10X’i detaylı bir şekilde inceleyerek araç hakkında bilgi edinme fırsatı buluyor.

Üniversite öğrencisi Eren Akkuş, deneyim merkezine gelip aracı deneyimlemenin büyük bir şans olduğunu ve aracı çok beğendiğini ifade etti.

Togg’un sadece bir araç olmadığını, aynı zamanda teknolojik bir cihaz olduğunu belirten Akkuş, “Araç her şeyi kapsıyor. İçinde e-Devlet’ten tutun her şeyi gördüm. Güzel bir teknoloji, ülkemiz adına gurur verici. Menzili, şarj kapasitesi, 0-100 verileri gayet güzel. Ayrıca, renkleri de çok güzel. Benim gönlümden de Gemlik mavisi geçiyordu ancak çıkmadı. Bir sonraki teslimat zamanı yine başvuracağım. Çok merak eden arkadaşlarım var. Evimin yakın olması dolayısıyla çekim yapıp paylaşmak istedim. Arabaya bindiğimde serinlik hissini aldım, kalitesi anlaşılıyor. Koltukları çok rahat ve deri kalitesi çok güzel. Ayrıca, dokunmatik paneli de deneyimledim. Akışkanlığı, ekran çok güzel.” diye konuştu.

Kayank: Anadolu Ajansı

Leave a Reply