avrupa Türkiye

SMA Hastası Taha Hamza yardım eli bekliyor

Spinal Musküler Atrofi  (SMA) hastalığıyla mücadele eden İzmir’de yaşayan Taha Hamza bebeğin tedavisi için düzenlenecek yardım konserinde gelirin hepsi Hamza bebeğin tedavisi için kullanılacak. Konser Belçika’nın Heuseden Zolder ilçesinde gerçekleşecek.

Valilik izni olan Yardım konseri Doğan Güneş Derneği üyeleri tarafından 4 haziran cumartesi 18:00’da gerçekleşecek. Konsere gelecek sanatçılar Kerim Urgenli, ES dans, Faruk yilmaz, Nurdoğdu Birincioglu, Mustafa Yağızoğlu, Tuncay Can, Mustafa Sıtkı gibi birbirinden değerli sanatçılar konser verecek.

Cumartesi günü düzenlenecek konser ile elde edilecek gelir sayesinde Taha Hamza bebeğinin ilacına kavuşmasına katkı sağlanması hedefleniyor. Konserde yemek satışları da Taha Hamza bebek için satışa sunulacak. Yemek fiyatlari 15 euro fix menü şeklinde satışa sunulacak. Bilet fiyati ise 10 euro şeklinde satışta olacak.

Yapacağımız konserin Hamza bebeğin sağlığına kavuşmasına az da olsa katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Tüm hayırseverlerimize destekte bulunmaları için rica ediyorum. Tüm Belçika halkını yapılacak konsere davet ediyoruz.

12 comments

Leave a Reply