Gündem

Kenan ögretmen De Voorzorg’da genel kurul toplantısı için aday oldu.

Belçika-Maaseik 1978 doğumlu olan Kenan Özdemir aslen Trabzonludur. Eğitimini uygulamalı bilgisayar eğitimi yönünde tamamlayarak 2000 yılında öğretmenliğe başlamıştır. Halen öğretmenliği akşam okullarında devam ettirerek bunun yanında Belçika-Liege’de uluslararası bir firmada teknik destek olarak çalışmaktadır.

2022 yılı sağlık sigortası ”De Voorzorg’un” genel kurul toplantısı için aday oldu.

Genel kurul toplantısı nedir? Ve nasıl oy kullanılır?

Belçika’da her sağlık sigortası fonunun üye temsilcileriyle bir genel toplantısı vardır. Genel kurulun önemli görevleri vardır. Esas sözleşmeyi,değişiklikleri,yıllık hesapları onaylamak ve sağlık sigortanın yönetim kurulunu seçmek zorundadır.

Üyeler 6 yılda bir genel kurulda temsilcilerini seçerler. 2022’de o senelerden birtanesi. Bu tür oylamalar serbesttir, gizlidir ve zorunlu değildir. Oy kullanma tarihi 24 nisan’da sonlanacaktır.

Nasıl oy kullanabiliriz?

Bazi üyelere oy kullanma hakkı online e-mail üzerinden yollanmıştır, bunlar oylamayı direkt olarak gelen linke tıklayarak kimlik bilgilerini yazarak oy kullanabilirler.

Geri kalan üyelere oy kullanmaları için eve kağıt yollandı ve üyeler kağıttaki adımları uygulayarak oy kullanabileceklerdir. Kağıdı kaybeden üyeler 011301190 telefon numarasını arayarak oy kullanma şifrelerini talep edebilir ve sonrasına online oy kullanma işlemini tamamlayabilirler.

Ek bilgi veya iletişim için:

Kenan Özdemir 0484510698

Leave a Reply