Gündem Türkiye

Halil Konakçı’dan eleştirilere karşı yeni paylaşım

Kadınlara dair yapmış olduğu açıklamalarla dikkat çeken imam Halil Konakçı, eleştirilere karşı, “Nefsimize, neslimize ve tüm insanlığa tebliğe devam edeceğiz” dedi.

Sosyal medya platformlarında yayınlanan vaazlarıyla sürekli gündemde yer alan Halil Konakçı son günlerde yapmış olduğu açıklamalarıyla tekrardan gündem konusu oldu.

Ankara Melike Hatun Camii İmam Hatibi olan Halil Konakçı geçtiğimiz günlerde “Sokaklar kasap dükkanı gibi. Et görmekten içimiz dışımıza çıkıyor” şeklinde konuştuğu ifadelerle dikkatleri üzerine çekerken resmi twitter hesabından konuya dair açıklamalarda bulunduğu yeni bir paylaşım yaptı.

Konakçı Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Bize düşen zamanı güzel kullanıp mesleğimizi yapmaya devam etmektir. Daha fazla israf edecek vaktimiz yok. Şahsımıza yönelik planlı ve programlı saldırı, hakaret ve tehdit edenleri muhatap almadan, bu vatanın öz evladı olarak son nefesimize kadar mesleğimizi yapmaya yani “Nefsimize, neslimize ve tüm insanlığa tebliğe devam edeceğiz” tüm tehdit ve hakaret edenleri adli makamlara havale edip gerekeni yaptık. Daha fazla israf edecek vaktimiz yok.” ifadelerini kullandı.

13 comments

Leave a Reply