avrupa Spor Türkiye

Cristiano Ronaldo için kapılar kapandı, yolculuk Türkiyemi? Açıklama yapıldı.

Cristiano Ronaldo için kapılar kapandı, yolculuk Türkiyemi? Açıklama yapıldı.

dünya futbolunun gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Geride bıraktığımız sezonun başında 15 milyon euro bonservis bedeliyle Manchester United‘a geri dönen Portekizli yıldız futbolcunun takımının gösterdiği kötü performans nedeniyle kulüpten ayrılmak istediği öne sürülmüştü. Daha önce Atletico Madrid ile anlaşmaya vardığı iddia edilen Cristiano Ronaldo, kariyerinde hiç yaşamadığı bir problemle karşı karşıya kaldı.

İngiltere Premier Lig ekibi Manchester United’da geleceği belirsizliğini koruyan Cristiano Ronaldo’nun Rayo Vallecano maçında yaptığı hareket bardağı taşırmış ve taraftarın tepkisini çekmişti.
Galatasaray’ın eski yıldızı Radamel Falcao’nun da forma giydiği hazırlık maçına ilk 11’de çıkan Ronaldo, ilk yarının sonunda Erik Ten Hag tarafından kenara alındı.

Manchester United bu sene şampıyonlar ligine katılamıyacağı için ve kulübün geçen seneki başarısız ve kötu futbolu sebebiyle Cristiano Ronaldo yönetime mutsuzluğunu belirtmişti.

Her nekadar Türkiye basınında Cristiano Ronaldo ve Fenerbahçe’nin adı birlikte geçsede Fenerbahçe Teknik Direktörü yaptığı açıklama’da Fenerbahçenin böyle bir girişimde olmadığını söyledi. Avrupa’nın bir çok kulübü ile adı geçen Ronaldo, Transfermarkt’ın transfer yüzdesine göre PSG kulübüne transfer olacağı ve kariyerini Lionel Messi’nin takımında sonlandıracağı öngörülüyor.

PSG transferi için kayak:

https://www.transfermarkt.com.tr/cristiano-ronaldo/profil/spieler/8198

Leave a Reply